Krościenko
   
Do dyspozycji gości oddajemy pokoje w dwóch osobnych budynkach. Oferujemy 5 pokoi 2, 3, 5 i 8 osobowe. 3 pokoje z łazienkami i 2 pokoje z łazienkami na korytarzu. Do dyspozycji oddajemy aneks kuchenny z mikrofalówką i kuchenką gazową. Dostępna świetlica z telewizorem. Dodatkowo na życzenie Gości istnieje możliwość przygotowania obiadokolacji przez gospodarzy.
 
Przed domem znajduje się ogród z możliwością zapalenia grilla. Dla Gości ogrodzony parking dla samochodów. Dla grup zorganizowanych ceny już od 18zł, (możliwość przyjazdu z własnymi śpiworami).
Istnieje możliwość negocjacji cen.
 
       
 
 

       
 
         
   
         
 
   
Nasz dom usytuowany jest 500 metrów od centrum Krościenka, miejscowości położonej w dolinie rzeki Dunajec w granicy trzech pasm górskich; Pienin, Beskidu Sądeckiego i Gorców.
Wszystkie pasma przecinają liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe. 300 metrów od domu znajduje się Kościół i centrum oazowe. Region Pienin jest bardzo atrakcyjny dla amatorów narciarstwa oraz paralotniarstwa.
 
W okolicy jest kilkanaście wyciągów orczykowych oraz krzesełkowych. Najsławniejsza jest kolej krzesełkowa na Palenicę w Szczawnicy - 7 km. Wszystkie stoki narciarskie są sztucznie zaśnieżane oraz oświetlane. Latem największą atrakcją jest Spływ Przełomem Dunajca, którego początek ma miejsce w Sromowcach Niżnych - 10 km, a koniec w Szczawnicy lub Krościenku. Pobliskie Jezioro Czorsztyńskie dopełnia ofertę letnią regionu
 
  © Krościenko noclegi "U Marii Hryc"
  Oferta | Krościenko | Kontakt | Mapa
  Verakom - Projektowanie stron internetowych Nowy Sącz